Хостинг для реселлеров

ДІВЧИНА З ВЕЛИКИХ БУДИЩ ЗНАЄ ЯК ОТРИМАТИ ПРЕСТИЖНУ ОСВІТУ БЕЗКОШТОВНО


Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутньої професії. Це важливий крок, який випускники роблять спираючись на інтуїтивний вибір, статистичні дані, поради друзів чи батьків, рівень своїх знань та здібностей. Вступ до вищого навчального закладу є важливим життєвим проєктом, адже від правильно зробленого вибору залежить майбутнє кожного випускника.

Досить часто трапляється так, що дитина обрала навчальний заклад, але матеріальне становище родини не дозволяє вступити до нього. Тому, звичайно, батьки хотіли б, щоб їм у цьому допомогла держава і в нашій країні є ряд вишів, які можуть це запропонувати.
Сьогодні Головне управління Національної поліції в Полтавській області розпочало прийом документів до закладів вищої освіти зі спецефічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету. Тобто дитина буде навчатися безкоштовно, не відчуваючи себе «тягарем для батьківських плечі». Також у деяких вузах віднедавна введено в дію «пілотний проєкт», згідно якого, курсанти після двох років денної форми навчання, мають право перейти на заочну і прийти на службу до того підрозділу, від якого вони направлялися — у сектори реагування патрульної поліції. У Гадяцькому відділі поліції працює три співробітники, які і стали учасниками такого проєкту. Серед них поліцейський сектору реагування патрульної поліції № 4 капрал поліції Інна Ященко. Поліціянтка розповіла, що сама родом з села Великі Будища і свого часу перед нею також стояла проблема вибору майбутньої професії, але дівчина з дитинства мріяла боротися зі злочинністю і допомагати людям, саме тому вступила на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ. При прийняті рішення враховувала не тільки мрію, але й те, що професія визначить у майбутньому соціальний статус, затребуваність у житті і навіть соціальне забезпечення. Адже на сьогоднішній день правоохоронці уже мають першу мотиваційну програму, яка допомагає отримати поліцейським житло у пільговий фінансовий лізинг.

Тож сподіваємось, що дана інформація стане у нагоді майбутнім випускникам і допоможе визначитися із професією, а хтось із них навіть поповнить лави таких навчальних закладів, як Національна академія внутрішніх справ (м.Київ) https://www.naiau.kiev.ua/, Харківський національний університет внутрішніх справ http://www.univd.edu.ua/, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ http://dduvs.in.ua/, Львівський державний університет внутрішніх справ http://www2.lvduvs.edu.ua/, Донецький юридичний інститут МВС (м. Маріуполь, м.Кривий Ріг) http://www.dli.donetsk.ua/, Одеський державний університет внутрішніх справ http://oduvs.edu.ua/, Луганський державний університет внутрішніх справ http://lduvs.edu.ua/ . А по завершенню навчання стануть гідними представниками підрозділів поліції Полтавщини!
Дорогі випускники шкіл та батьки, якщо вас зацікавила інформація про навчання чи більш детальна інформація, звертайтеся до Гадяцького відділу поліції, каб. №8 або за телефоном (066) 476-07-15.

ДІВЧИНА З ВЕЛИКИХ БУДИЩ ЗНАЄ ЯК ОТРИМАТИ ПРЕСТИЖНУ ОСВІТУ БЕЗКОШТОВНО ДІВЧИНА З ВЕЛИКИХ БУДИЩ ЗНАЄ ЯК ОТРИМАТИ ПРЕСТИЖНУ ОСВІТУ БЕЗКОШТОВНО Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on лютого 26, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.