Хостинг для реселлеров

Seo Services

ЗАВДЯКИ РЕНТІ ВІД ВИДОБУТКУ ВУГЛЕВОДНІВ У ВЕЛИКОБУДИЩАНСЬКІЙ ОТГ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ, ДОРОГИ ТА ЗБУДУВАЛИ АРТЕЗІАНСЬКУ СВЕРДЛОВИНУ


Газовий промисел, який працює на території Великобудищанської громади, допомагає розвивати інфраструктуру та соціальну сферу. Керівництво ОТГ спрямовує рентні надходження на покращення якості води, стану доріг, підтримку молодих батьків та облаштування дитячих майданчиків.

У 2019 році Великобудищанська сільрада отримала 8 млн грн ренти від газовидобутку. «Газові кошти» фінансують місцеві програми соціально-економічного розвитку. Зокрема, сільрада виділяє 5 тис. грн допомоги онкохворим і людям після операцій. По 10 тис. грн отримують сім’ї за кожного новонародженого.

Турбуються у громаді щодо забезпечення жителів якісною водою. Старі свердловини вийшли з ладу, що негативно вплинуло на властивості води. Люди купляли питну воду у магазинах. Завдяки надходженню ренти наприкінці 2019 року у Великих Будищах збудували артезіанську свердловину.

— Витратили ми на цю артезіанську свердловину 1,5 млн грн. Забезпечили водою амбулаторію і 50 господарських будинків. Найближчим часом забезпечимо і школу, — зазначає голова Великобудищанської ОТГ Віталій Луценко.


Відчули користь від газовидобутку і в освітніх закладах громади: їх відремонтували, замінили дахи. Завдяки ренті сільрада встановила дитячі та спортивні майданчики, залатали, а подекуди капітально відремонтували дороги. Один з амбітних проєктів, який планують розпочати цього року, — будівництво стадіону для місцевої футбольної команди.


Подбали і про безпеку. На центральних вулицях населених пунктів встановили камери відеоспостереження. За словами голови громади, завдяки ним вдалося розкрити декілька злочинів.

Великобудищанська ОТГ утворилася наприкінці 2019 року. До об’єднання рента складала 1%. Із 2020 року газовий податок збільшиться втричі, адже об’єднані громади отримують 3% ренти. Це позитивно вплине на фінансові можливості ОТГ. Тож у бюджеті заклали більше коштів на розвиток. Працює на території громади найбільша газовидобувна компанія АТ «Укргазвидобування».

Довідково:

АТ «Укргазвидобування» — найбільша газовидобувна компанія країни, що входить до Групи Нафтогаз і забезпечує близько 73 % видобутку газу в країні. Основний видобуток на Полтавщині забезпечує філія товариства — Газопромислове управління «Полтавагазвидобування».

Джерело:
Інтернет - видання "Полтавщина"

ЗАВДЯКИ РЕНТІ ВІД ВИДОБУТКУ ВУГЛЕВОДНІВ У ВЕЛИКОБУДИЩАНСЬКІЙ ОТГ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ, ДОРОГИ ТА ЗБУДУВАЛИ АРТЕЗІАНСЬКУ СВЕРДЛОВИНУ ЗАВДЯКИ РЕНТІ ВІД ВИДОБУТКУ ВУГЛЕВОДНІВ У ВЕЛИКОБУДИЩАНСЬКІЙ ОТГ ВІДРЕМОНТУВАЛИ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ, ДОРОГИ ТА ЗБУДУВАЛИ АРТЕЗІАНСЬКУ СВЕРДЛОВИНУ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on березня 27, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.