Хостинг для реселлеров

Seo Services

УКРАЇНА ПЕРЕХОДИТЬ НА ЛІТНІЙ ЧАС: КОЛИ І КУДИ ПЕРЕВОДИМО СТРІЛКИ ГОДИННИКАПерехід на літній час відбувається відповідно до постанови Кабміну про порядок обчислення часу на території України

Цими вихідними Україна перейде на літній час шляхом переведення годинникової стрілки на 1 годину вперед. Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

"29 березня 2020 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину вперед", - зазначається у повідомленні.

При цьому у міністерстві нагадали, що перехід на літній час відбувається відповідно до постанови Кабміну від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України".

Згідно з цим документом, Україна щорічно переводить годинникову стрілку в останню неділю березня на 1 годину вперед (перехід на літній час) і в останню неділю жовтня на 1 годину назад (перехід на зимовий час).

Джерело:

УКРАЇНА ПЕРЕХОДИТЬ НА ЛІТНІЙ ЧАС: КОЛИ І КУДИ ПЕРЕВОДИМО СТРІЛКИ ГОДИННИКА УКРАЇНА ПЕРЕХОДИТЬ НА ЛІТНІЙ ЧАС: КОЛИ І КУДИ ПЕРЕВОДИМО СТРІЛКИ ГОДИННИКА Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on березня 28, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.