Хостинг для реселлеров

УКРАЇНСЬКІ ШКОЛЯРІ ЦЕЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАВЕРШАТЬ ДИСТАНЦІЙНОНавчання триватиме до кінця травня у дистанційній формі.
Про це під час проведення онлайн конференції повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
За її словами, навчальний рік не завершиться лише для випускників 11 класів, які мають скласти тести зовнішнього незалежного оцінювання.

«Навчальний процес для учнів усіх класів, крім 11-го закінчується відповідно до прийнятої структури навчального року, яка ухвалюється педагогічною радою школи. Тому, шановні освітяни, ми працюємо з використанням дистанційних технологій з учнями до закінчення травня», - сказала Мандзій.
Вона нагадала, що враховуючи принцип академічної автономії, педагогічні ради шкіл мають самостійно визначити принципи освітнього процесу і дати завершення навчального року.

Також вона наголосила, що виходячи з тенденцій, для організації освітнього процесу в школах епідеміологічна ситуація має бути принципово іншою.
Окрім того, в.о. міністра освіти і науки подякувала учителям і батькам за організацію і включення у процес дистанційного навчання школярів.

Джерело:
https://osvita.u

УКРАЇНСЬКІ ШКОЛЯРІ ЦЕЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАВЕРШАТЬ ДИСТАНЦІЙНО УКРАЇНСЬКІ ШКОЛЯРІ ЦЕЙ  НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАВЕРШАТЬ ДИСТАНЦІЙНО Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 23, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.