Хостинг для реселлеров

ВІДОМО, КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗНО, ЯКІ ПЕРЕНЕСЛИ ЧЕРЕЗ КАРАНТИНЗНО орієнтовно розпочнеться 25 червня.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання орієнтовно може розпочатись 25 червня 2020 року.
Про це пише спеціалізоване освітнє видання osvita.ua з посиланням на генерального директора директорату вищої освіти МОН Олега Шарова.
За його словами, у разі реалізації цього варіанту, вступна кампанія на основі 11 класів буде проведена у серпні.

– Вступна кампанія — ЗНО, ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови для вступників до магістратури), ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування для вступників до магістратури зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право») обов’язково будуть проведені, – наголошує Шаров.

Він також підкреслив, що незалежне оцінювання та інші вступні іспити з використанням технологій ЗНО дозволяють не тільки забезпечити справедливий вступ, але й убезпечити вступників від скупчення в приймальних комісіях та на вступних іспитах, що дуже важливо в цьому році.

– ЗНО буде проведено орієнтовно з 25 червня до 17 липня. Вступна кампанія на основі 11 класів буде посунута на один місяць (серпень замість липня), навчальний рік для першокурсників ймовірно розпочнеться 15 вересня (для інших курсів він може розпочатись у звичайні строки), – повідомив генеральний директор директорату вищої освіти.

Календар інших вступних кампаній буде визначений до кінця квітня.
Разом з тим, він наголосив, що ці строки можуть бути змінені, якщо заборона на відвідування закладів освіти її здобувачами буде продовжена після 1 червня 2020 року.

У разі вручення свідоцтв про базову середню освіту до кінця червня, вступна кампанія до фахових коледжів для випускників дев’ятих класів може бути проведена без перегляду раніше визначених строків у липні.

Джерело:
https://kolo.news/

ВІДОМО, КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗНО, ЯКІ ПЕРЕНЕСЛИ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН ВІДОМО, КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗНО, ЯКІ ПЕРЕНЕСЛИ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 23, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.