Хостинг для реселлеров

УКРАЇНЦІ ГОЛОСУВАТИМУТЬ ВЖЕ ЗА НОВИМ ВИБОРЧИМ КОДЕКСОМ УКРАЇНИПеред Новим роком президент Володимир Зеленський підписав новий виборчий кодекс України, який набере чинності вже 1 січня 2020 року.  Так, одномандатні округи скасовуються, тепер вся Рада буде обиратися за партійними списками, але сама партія визначить тільки першу десятку. Вирішувати, хто увійде в ці списки, будуть самі виборці на дільницях. Йдеться про так звані “відкриті списки”.

Відтак українці голосуватимуть по-новому вже з 2020 року – без мажоритарки і з відкритими виборчими списками.   

Головні нововведення нового Виборчого кодексу:
Верховна Рада відмовилася від змішаної системи виборів із мажоритаркою, водяться відкриті партійні списки з регіональними округами,  прохідний бар’єр для партій становить 5%, виборець зобов’язаний проголосувати і за партію, і за одного з її кандидатів у регіональному списку, регіональним кандидатам треба зібрати 25% виборчої квоти голосів, щоб потрапити у “прохідну” частину списку.

Джерело:

УКРАЇНЦІ ГОЛОСУВАТИМУТЬ ВЖЕ ЗА НОВИМ ВИБОРЧИМ КОДЕКСОМ УКРАЇНИ УКРАЇНЦІ ГОЛОСУВАТИМУТЬ ВЖЕ ЗА НОВИМ ВИБОРЧИМ КОДЕКСОМ УКРАЇНИ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on травня 18, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.