Хостинг для реселлеров

Seo Services

Велике будівництво: у липні на Полтавщині запрацює 6 нових амбулаторійПро це під час апаратної наради повідомив т. в. о. директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Олександр Слободян.

“Згідно з національною програмою “Велике будівництво” в області з’явиться 29 нових амбулаторій сімейної медицини. Так, в експлуатацію введено одну. У липні запрацює ще 6. Здебільшого,  амбулаторії розраховані на одного – двох лікарів з житлом”, – розповів Олександр Слободян.

У деяких районах затрималось будівництво амбулаторій через відсутність співфінансування.

“На даний момент співфінансування з таких районів надійшло. Будівництво продовжується”, – зазначив Слободян.

Однією з перших запрацює амбулаторія у Розсошенцях. Відкриття заплановано на 20 липня.

Також до кінця липня відкриють амбулаторії у Кривушах, Михайликах, Лютеньках, Великих Будищах та Петрівці-Роменській. А амбулаторії у Вирішальному, Скороходовому, Галущиній Греблі та Новооржицькому введуть в експлуатацію одразу після погодження змін у проєктах по електрозабезпеченню.

Джерело:https://np.pl.ua/

Велике будівництво: у липні на Полтавщині запрацює 6 нових амбулаторій Велике будівництво: у липні на Полтавщині запрацює 6 нових амбулаторій Reviewed by Інформаційний центр on червня 30, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.