Хостинг для реселлеров

Seo Services

Як підвищуватимуть мінімалку в Україні: уряд визначив графік


Президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету Міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні.
Про це повідомляють в Офісі Президента.
“Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко – взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади”, – зазначив Глава держави, даючи завдання.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко опрацювали це питання, зробивши відповідні розрахунки. Очільник уряду доповів про попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату. Так, з 1 вересня цього року її буде збільшено до 5 тис. грн, з 1 січня наступного року – до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021-го – до 6,5 тис. грн.
“Виглядає цілком реалістично. Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців – головний показник нашої ефективності”, – наголосив Президент.
Як підвищуватимуть мінімалку в Україні: уряд визначив графік Як підвищуватимуть мінімалку в Україні: уряд визначив графік Reviewed by Інформаційний центр on червня 29, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.