Хостинг для реселлеров

Seo Services

Зеленський підписав закон, що дозволить ОДА залучити кредитні кошти на ремонт доріг

Президент Володимир Зеленський підписав закон, завдяки якому обласні державні адміністрації зможуть залучити додаткове фінансування у вигляді кредитних коштів на ремонти доріг місцевого значення у 2020 році.
Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.
Згідно з документом, 90% загального обсягу субвенції розподіляється між місцевими бюджетами (крім бюджету Києва). Розмір субвенції залежатиме від протяжності автомобільних доріг місцевого значення в адміністративно-територіальній одиниці станом на 1 січня року, що передує плановому.
Ці кошти можуть спрямувати на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць та доріг комунальної власності в населених пунктах у розмірі не більше 20% обсягу такої субвенції.
Також ці кошти можна використати на погашення та обслуговування місцевого боргу за місцевими внутрішніми й зовнішніми запозиченнями.
Йдеться про ті позики, які були потрібні для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності у розмірі не більше 30% обсягу такої субвенції
Цей законопроєкт Верховна Рада ухвалила 4 червня 2020 року.
Зеленський підписав закон, що дозволить ОДА залучити кредитні кошти на ремонт доріг Зеленський підписав закон, що дозволить ОДА залучити кредитні кошти на ремонт доріг Reviewed by Інформаційний центр on червня 29, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.