Хостинг для реселлеров

Seo Services

27 СЕРПНЯ СТАНЕ ВІДОМО, ХТО З АБІТУРІЄНТІВ ПРОЙШОВ НА БЮДЖЕТ27 серпня відбудеться оприлюднення рекомендацій на навчання на місця державного або регіонального замовлення для здобуття ступеня бакалавра (наскрізного магістра).
В електронних кабінетах вступників навпроти тієї заяви, за якою буде рекомендація на бюджет, статус зміниться на “Рекомендовано до зарахування”, інформує пресслужба Міністерства освіти і науки.

Для зарахування на місце бюджету такі вступники повинні будуть до 18-ї години 31 серпня  подати оригінали документів до вишу:
·         копію документа, що посвідчує особу;
·         оригінал документа про освіту та додаток до нього;
·         копію військово-облікового документа (крім випадків, передбачених законодавством);
·         сертифікати ЗНО;
·         4 кольорові фото 3Х4;
·         заяву на вступ (для тих вступників, які подавали заяви через електронний кабінет);
·         інші документи, що передбачені Правилами прийому конкретного закладу.
Через ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції на території України, цього року вступники можуть подати документи до закладів вищої освіти через електронну пошту, підписавши відповідні сканкопії кваліфікованим електронним підписом (КЕП/ЕЦП), або надіслати звичайною поштою (з обов’язковим описом вкладень).
Вступникам, які подавали електронну заяву та отримали рекомендацію до зарахування, необхідно сформувати з електронного кабінету та підписати КЕП (відповідну інструкцію опубліковано на сторінці Мінцифри) або роздрукувати/написати власноруч та підписати відповідну заяву на вступ.
У випадках дистанційної подачі оригіналів надання оригіналів необхідних документів та укладання договору про навчання між закладом вищої освіти та вступником (за участі батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) здійснюється впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.
Той, хто відмовиться від рекомендації або не виконає вимоги до зарахування у визначені терміни, не отримає бюджетне місце 2020 року.
Зарахування на бюджет відбудеться 5 вересня.
У тих вступників, які не отримають жодної рекомендації на бюджет 27 серпня, статус навпроти всіх заяв залишиться “Допущено до конкурсу”. Усі ці заяви автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.
У разі отримання рекомендації на контракт навпроти таких заяв статус зміниться на “Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти фізичних і юридичних осіб)”. Цей статус може з’явитися напроти кількох заяв – тоді вступник має можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати.
Строки прийому оригіналів документів на контракт визначає сам заклад вищої освіти, але загалом зарахування може тривати до 30 вересня.
Джерело:


27 СЕРПНЯ СТАНЕ ВІДОМО, ХТО З АБІТУРІЄНТІВ ПРОЙШОВ НА БЮДЖЕТ 27 СЕРПНЯ СТАНЕ ВІДОМО, ХТО З АБІТУРІЄНТІВ ПРОЙШОВ НА БЮДЖЕТ Reviewed by Інформаційний центр on серпня 27, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.