Хостинг для реселлеров

Seo Services

УРЯД ПІДТРИМАВ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ТРУДОВИХ

 


Ухваленим в першому читанні законопроєктом планується п'ятирічний перехідний період використання як електронного, так і паперового варіантів трудової книжки, передає "Уніан".

 

Законопроєктом передбачено запровадження обліку трудової діяльності працівника в електронній формі, а також законодавче врегулювання питання автоматичного нарахування пенсії за віком через особистий кабінет на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду.

 

Пропонується визначити, аби відомості про трудову діяльність до Держреєстру через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду у вигляді сканованих чи оцифрованих копій документів вносили і роботодавець, і працівник з обов'язковим накладенням кваліфікованого електронного підпису.

 

Після внесення відомостей про трудову діяльність працівника до Держреєстру роботодавець зобов'язаний видати йому на руки оригінал паперової трудової під підпис.

 

При цьому роботодавець мусить на вимогу працівника робити записи про прийняття на роботу, звільнення, тощо.


Джерело: 
gazeta.ua

УРЯД ПІДТРИМАВ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ТРУДОВИХ УРЯД ПІДТРИМАВ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ТРУДОВИХ Reviewed by Інформаційний центр on вересня 06, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.