Хостинг для реселлеров

Seo Services

ГОЛОВОЮ МИРГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОБРАНО ДЕПУТАТА ВІД ПАРТІЇ «ДОВІРА» НАТАЛІЮ ГИРКУ

 


19 листопада, відбулася перша сесія новообраної Миргородської районної ради вже нового, укрупненого Миргородського району, на якій обрано керівництво райради та прийнято ряд інших організаційних рішень.

Головою Миргородської районної ради 36-ма голосами із 40 присутніх обрано депутатку від партії «Довіра» Наталію Олексіївну Гирку.

Загалом же партія «Довіра» отримала у Миргородській районній раді 12 мандатів із 42, ставши найбільшою фракцією новообраного органу. «Слуга народу» отримала, у свою чергу, 5 мандатів, таку ж кількість депутатів у Миргородській райраді мають також «Рідне місто», «Опозиційна платформа — За життя» та партія «За майбутнє». 4 депутати представлятимуть у Миргородській районній раді «Європейську солідарність», а по 3 — партію «Батьківщина» та «Радикальну партію Олега Ляшка».

Наталія Гирка має великий досвід роботи в органах місцевого самоврядування, донедавна займала посаду секретаря Миргородської міської ради. Очолювала також Миргородський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Як координатор проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), Наталія Гирка брала участь у розробці «Стратегії сталого розвитку Миргородського субрегіону до 2028 року та Плану її реалізації»; у розробці Маркетингової стратегії Миргорода; у розробці Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Миргорода.

Нагадаємо, що головою Миргородської громади також обрано представника від партії «Довіра» Сергія Соломаху.

Джерело: https://poltava.to/

ГОЛОВОЮ МИРГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОБРАНО ДЕПУТАТА ВІД ПАРТІЇ «ДОВІРА» НАТАЛІЮ ГИРКУ ГОЛОВОЮ МИРГОРОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ОБРАНО ДЕПУТАТА ВІД ПАРТІЇ «ДОВІРА» НАТАЛІЮ ГИРКУ Reviewed by Інформаційний центр on листопада 23, 2020 Rating: 5

Немає коментарів:

На платформі Blogger.