Хостинг для реселлеров

Seo Services

Велике будівництво: у липні на Полтавщині запрацює 6 нових амбулаторій



Про це під час апаратної наради повідомив т. в. о. директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Олександр Слободян.

“Згідно з національною програмою “Велике будівництво” в області з’явиться 29 нових амбулаторій сімейної медицини. Так, в експлуатацію введено одну. У липні запрацює ще 6. Здебільшого,  амбулаторії розраховані на одного – двох лікарів з житлом”, – розповів Олександр Слободян.

У деяких районах затрималось будівництво амбулаторій через відсутність співфінансування.

“На даний момент співфінансування з таких районів надійшло. Будівництво продовжується”, – зазначив Слободян.

Однією з перших запрацює амбулаторія у Розсошенцях. Відкриття заплановано на 20 липня.

Також до кінця липня відкриють амбулаторії у Кривушах, Михайликах, Лютеньках, Великих Будищах та Петрівці-Роменській. А амбулаторії у Вирішальному, Скороходовому, Галущиній Греблі та Новооржицькому введуть в експлуатацію одразу після погодження змін у проєктах по електрозабезпеченню.

Джерело:https://np.pl.ua/

Велике будівництво: у липні на Полтавщині запрацює 6 нових амбулаторій Велике будівництво: у липні на Полтавщині запрацює 6 нових амбулаторій Reviewed by Інформаційний центр on червня 30, 2020 Rating: 5

30 червня – ЗНО з української мови та літератури

ілюстративне фото: ТСН


30 червня українські абітурієнти складатимуть друге тестування зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.



Це тестування є найчисельнішим серед інших, оскільки українська мова і література є обов’язковим предметом для вступу до вищих навчальних закладів. Цьогоріч на нього зареєструвалось 369 562 особи, повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.
Цьогоріч тестування проходить в карантинних обмеженнях. В учасників на вході на пункт тестування вимірюють температуру тіла, а соціальна дистанція в аудиторіях між партами становить 1,2 метри. На пункт тестування не допускають учасників з температурою 37,2 градуси і вище.
Нагадаємо, на перше тестування ЗНО з математики, що відбулось 25 червня, в Україні не допустили 83 учасників, з них 30 через ознаки ГРІ.
Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів:
  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.
Також абітурієнтам радять взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися, повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.
Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.
Джерело : соціальна мережа Фейсбук
30 червня – ЗНО з української мови та літератури 30 червня – ЗНО з української мови та літератури Reviewed by Інформаційний центр on червня 30, 2020 Rating: 5

ДЕ ПОБУВАТИ НА ПОЛТАВЩИНІ: МІСЦЯ ВІД UKRAЇNER



Команда Ukraїner створила ТОП-100 місць в Україні, які варто відвідати вихіднями днями. Серед них кілька місць і на Полтавщині.
Музей гончарства (детальніше у матеріалі Гончарний рід, що змінив Опішне). Музей засновано найстарішою династією гончарів України.
Краєзнавчий музей у Полтаві. Одна з перших будівель у стилі українського архітектурного модерну.
Центр хасидизму у Гадячі. Одне з найбільших в Україні місць паломництва хасидів.
Великі Сорочинці. Одне з найвідоміших сіл України. Щоліта тут проходить найбільший в Україні ярмарок.
На Полтавщині команда проекту була неодноразово. Про історії, зняті у Полтавській області, можна ознайомитись за посиланням.
А скульптору Валерію Єрмакову з села Панасівка Миргородського району команда проекту допомогла оформити внутрішній і закордонний паспорт й відправили його у Грецію. Оскільки в чоловіка були скульуптури на тему грецької міфології. Це була його перша закордонна подорож. Гроші на неї збирали у соцмережі. 
Ukraїner — це суспільно-культурне мультимедійне видання про Україну та її людей. Всі матеріали видання засновані на власних експедиціях його команди.
Джерело: https://np.pl.ua/

ДЕ ПОБУВАТИ НА ПОЛТАВЩИНІ: МІСЦЯ ВІД UKRAЇNER ДЕ ПОБУВАТИ НА ПОЛТАВЩИНІ: МІСЦЯ ВІД UKRAЇNER Reviewed by Інформаційний центр on червня 30, 2020 Rating: 5

Зеленський підписав закон, що дозволить ОДА залучити кредитні кошти на ремонт доріг

Президент Володимир Зеленський підписав закон, завдяки якому обласні державні адміністрації зможуть залучити додаткове фінансування у вигляді кредитних коштів на ремонти доріг місцевого значення у 2020 році.
Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.
Згідно з документом, 90% загального обсягу субвенції розподіляється між місцевими бюджетами (крім бюджету Києва). Розмір субвенції залежатиме від протяжності автомобільних доріг місцевого значення в адміністративно-територіальній одиниці станом на 1 січня року, що передує плановому.
Ці кошти можуть спрямувати на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць та доріг комунальної власності в населених пунктах у розмірі не більше 20% обсягу такої субвенції.
Також ці кошти можна використати на погашення та обслуговування місцевого боргу за місцевими внутрішніми й зовнішніми запозиченнями.
Йдеться про ті позики, які були потрібні для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності у розмірі не більше 30% обсягу такої субвенції
Цей законопроєкт Верховна Рада ухвалила 4 червня 2020 року.
Зеленський підписав закон, що дозволить ОДА залучити кредитні кошти на ремонт доріг Зеленський підписав закон, що дозволить ОДА залучити кредитні кошти на ремонт доріг Reviewed by Інформаційний центр on червня 29, 2020 Rating: 5

Як підвищуватимуть мінімалку в Україні: уряд визначив графік


Президент Володимир Зеленський поставив завдання Кабінету Міністрів підвищити рівень мінімальної заробітної плати в Україні.
Про це повідомляють в Офісі Президента.
“Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко – взяти й підвищити. Однак ми й не шукали легких рішень, коли прийшли до влади”, – зазначив Глава держави, даючи завдання.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко опрацювали це питання, зробивши відповідні розрахунки. Очільник уряду доповів про попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату. Так, з 1 вересня цього року її буде збільшено до 5 тис. грн, з 1 січня наступного року – до 6 тис. грн, а з 1 липня 2021-го – до 6,5 тис. грн.
“Виглядає цілком реалістично. Радий, що це можливо реалізувати за рік. Добробут українців – головний показник нашої ефективності”, – наголосив Президент.
Як підвищуватимуть мінімалку в Україні: уряд визначив графік Як підвищуватимуть мінімалку в Україні: уряд визначив графік Reviewed by Інформаційний центр on червня 29, 2020 Rating: 5

Є ЙМОВІРНІСТЬ, ЩО ВОСЕНИ ШКОЛАМ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЕРЕЙТИ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ, – СЕКРЕТАР РНБО



В Уряді радять міським головам покращити інформаційну політику та допомогти навчальним закладам підготуватися до дистанційної роботи через стрімке зростання кількості хворих на COVID-19.

Зокрема, про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Про це йшлося на на селекторній нараді Президента України Володимира Зеленського з урядовцями, представниками правоохоронних органів, очільників обласних державних адміністрацій і міських голів, повідомляють в Офісі Президента.

Нагадаємо, у Полтаві розглядають можливість введення дистанційного навчання у разі другої хвилі COVID-19.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тож уже сьогодні має бути підготовлено відповідні технічні можливості.

У МОН раніше повідомляли, що школи не переводять на обов’язкову дистанційну форму навчання, навчальний рік 2020/2021 розпочнеться 1 вересня, а формат роботи шкіл залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації.

Заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій запевняла, що новий навчальний рік для школярів розпочнеться 1 вересня. Також освітній омбудсмен Мергій Горбачов повідомляв, що школи приймуть дітей у перший день осені.

Джерело:https://np.pl.ua/

Є ЙМОВІРНІСТЬ, ЩО ВОСЕНИ ШКОЛАМ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЕРЕЙТИ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ, – СЕКРЕТАР РНБО Є ЙМОВІРНІСТЬ, ЩО ВОСЕНИ ШКОЛАМ ДОВЕДЕТЬСЯ ПЕРЕЙТИ НА ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ, – СЕКРЕТАР РНБО Reviewed by Інформаційний центр on червня 28, 2020 Rating: 5

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ



Щиро вітаємо Вас із знаменною датою в житті нашої держави — Днем Конституції України! 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку, закріпила це в Конституції, підтвердивши своє прагнення стати демократичною, соціальною, правовою державою, одним із основних принципів якої є забезпечення прав та свобод людини і громадянина.
Наш високий громадянський обов’язок – поважати Конституцію, слідувати її положенням, підвищувати правову культуру суспільства.

У день свята щиро бажаємо Вам,  міцного здоров’я, родинного тепла й добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, любов рідних і близьких, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

 Зі святом Вас,  дорогі земляки!

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ Reviewed by Інформаційний центр on червня 28, 2020 Rating: 5

На День Конституції буде спекотно

Погода 28 червня, на День Конституції України, буде по-літньому спекотною. Проте у західних та північних регіонах України не обійдеться без опадів. Жителі решти областей зможуть обійтись без парасольок.
Температура повітря на Півдні та у Центрі підніметься до +28…+32 градусів. На Заході дещо прохолодніше – +27… +30 градусів. Зокрема, у Полтаві – +28…+30. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

 Бліц-Інфо - Чому спека корисна для здоров'я
​”В західних, північних та подекуди в центральних областях України пройдуть дощі, прогримлять грози, місцями можливі зливи, шквал та град. На День Конституції у столиці пройдуть дощі з грозами, стрибатиме атмосферний тиск, а з ним й артеріальний – покладіть вже відповідні ліки в дачну торбу, а також щось від комарів та захисний крем”, – написала синоптикиня Наталка Діденко у фейсбуці.
На День Конституції буде спекотно На День Конституції буде спекотно Reviewed by Інформаційний центр on червня 27, 2020 Rating: 5

У 13 регіонах України можуть посилити карантин

Кількість хворих на коронавірус в Україні зросла до 1225

У 13 регіонах України може бути посилено карантинні обмеження через перевищення встановлених критеріїв щодо поширення коронавірусної хвороби. Це стосується, зокрема, західних областей і Києва.
Про це сказав Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 27 червня.
Зокрема, він зауважив, що рішення про посилення карантину будуть приймати регіональні комісії ТЕБ та НС на основі відповідного подання місцевих санітарних лікарів і можуть стосуватися громадського транспорту, спортивних та дошкільних закладів тощо.
Джерело : соціальна мережа Фейсбук
У 13 регіонах України можуть посилити карантин У 13 регіонах України можуть посилити карантин Reviewed by Інформаційний центр on червня 27, 2020 Rating: 5

Проведено поточний ремонт мосту через річку Псел


 Мешканці  Плішивця  провели поточний ремонт мосту за власні кошти.




Голова Великобудищанської ОТГ  Віталій Луценко висловлює подяку всім, хто долучився у вирішенні проблеми.

Проведено поточний ремонт мосту через річку Псел Проведено поточний ремонт мосту через річку Псел Reviewed by Інформаційний центр on червня 27, 2020 Rating: 5

ВЕЛИКОБУДИЩАНСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ


За сприянням Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Великобудищанська об’єднана територіальна громада отримала від Головинської сільської ради Рівненської області благодійну допомогу.





Дані матеріальні цінності у відмінному стані та придатні до використання.

ВЕЛИКОБУДИЩАНСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ ВЕЛИКОБУДИЩАНСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ Reviewed by Інформаційний центр on червня 26, 2020 Rating: 5

Результати ЗНО з математики оголосять до 17 липня


Визначення офіційних результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики відбуватиметься у декілька етапів.
Спочатку відбудеться комп’ютерна обробка сертифікаційних робіт учасників ЗНО та перевірка екзаменаторами завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю №№25-35.
Після цього буде визначено кількість тестових балів для кожної сертифікаційної роботи.
На наступному етапі, спеціально створена експертна комісія з питань визначення результатів ЗНО, ухвалить рішення про встановлення порога «склав/не склав».
Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.
Результати тих учасників, які подолають пороговий бал, будуть визначені за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших абітурієнтів.
Установлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з математики відбудеться до 16 липня.
Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики відбудеться не пізніше 17 липня.
Новини / Перше ЗНО з математики склали понад шість тисяч ...
Після цього школи отримають результати державної підсумкової атестації випускників, які цього року виявили бажання зарахувати результати ЗНО як ДПА з математики.
При оголошенні результатів ЗНО з математики будуть оприлюднені таблиці переведення тестових балів за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.
Джерело : соціальна мережа Фейсбук

Результати ЗНО з математики оголосять до 17 липня Результати ЗНО з математики оголосять до 17 липня Reviewed by Інформаційний центр on червня 26, 2020 Rating: 5

СПЕЦИФІКА РОБОТИ НЕПОВНОЛІТНІХ



Праця неповнолітніх має свою особливу специфіку. Неповнолітні особи, які не досягли 18 років у трудових правовідносинах прирівнюються до дорослих осіб (ст.187 КЗпП). При цьому, в галузі охорони праці, відпусток, робочого часу та інших умов праці неповнолітні користуються пільгами, які встановлені законодавством України.

 З якого віку і при яких умовах дозволяється працевлаштування неповнолітніх?

- з 16 років до 18 років - приймаються на роботу без згоди батьків.

- з 15 років до 16 років - прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років 
не допускається. Як виняток, за наявності згоди одного з батьків, на роботу можуть прийматися неповнолітні, які досягли 15 років.

 - з 14 років до 15 років - як виняток, такі особи можуть залучатись для виконання легкої роботи. Також потрібна згода одного із батьків. Можуть залучатись виключно для роботи у вільний від навчання час; робота для підлітків повинна бути легкою та не завдавати шкоди здоров’ю неповнолітнього, а також не порушувати процес навчання (ст.188 КЗпП).

 Особливості працевлаштування неповнолітніх.

Неповнолітня особа обов’язково повинна пройти медичний огляд і надати роботодавцю медичний висновок про відсутність протипоказань для участі в трудовій діяльності. В подальшому особа повинна проходити кожного року обов’язковий профілактичний медичний огляд до досягнення 21-річного віку (ст. 191 КЗпП).

З неповнолітньою особою трудовий договір обов’язково укладається у письмовій формі. Особа, що не досягла 16 років і не має паспорта, повинна надати роботодавцю свідоцтво про народження.
Неповнолітнім особам під час прийому на роботу випробувальний термін не встановлюється (ст. 26 КЗпП).

Кожна установа, організація та підприємство повинні вести  відповідний облік неповнолітніх працівників, в якому зазначається дата їх народження (ст. 189 КЗпП).

Скільки годин мають працювати неповнолітні?

Для неповнолітніх осіб встановлюється скорочена тривалість робочого часу:

особам від 16 до 18 років – до 36 годин на тиждень (включно);

особам від 15 до 16 років - до 24 годин на тиждень (включно);

учні віком від 14 до 15 років, які працюють під час канікул можуть працювати не більше 24 години на тиждень (ст. 51 КЗпП).

Для учнів усіх цих вікових категорій, які працюють протягом навчального року – тривалість робочого часу не може перевищувати половини максимальної тривалості робочого часу, зазначеної вище для осіб відповідного віку.

Охорона праці неповнолітніх.

 Які умови праці неповнолітніх і яку роботу забороняється виконувати неповнолітньому?

Роботу із небезпечними та шкідливими умовами праці, важку та підземну роботу (ст.190 КЗпП).
Переміщування та підіймання речей, вага яких більша за встановлені для них граничні норми. Вантажна робота підлітків не повинна становити більше 1/3 робочого часу.
Нічну, надурочну та роботу у вихідні дні (ст.192 КЗпП). Час з 10 годин вечора до 6 годин ранку - вважається нічним.

 Право неповнолітніх на відпустку.

Тривалість щорічної відпустки неповнолітніх осіб  складає 31 календарний день (ст.75 КЗпП).
Для неповнолітніх відпустка надається у зручний для них час. Щорічні відпустки працівникам віком до вісімнадцяти років повної тривалості у перший рік роботи надаються за їх заявою до настання шестимісячного терміну безперервної роботи.
Також забороняється ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд, а також ненадання їх протягом робочого року особам віком до вісімнадцяти років. 

 Інформує головний державний інспекторУправління Держпраці у Полтавській області Л. Тіхонова.


СПЕЦИФІКА РОБОТИ НЕПОВНОЛІТНІХ СПЕЦИФІКА РОБОТИ НЕПОВНОЛІТНІХ Reviewed by Інформаційний центр on червня 25, 2020 Rating: 5
На платформі Blogger.