Хостинг для реселлеров

Seo Services

НА РАНОК 30 КВІТНЯ ПОЛТАВЩИНА МАЄ 15 НОВИХ ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19



Загальна кількість виявлених випадків в останній день квітня перевалила за 200 хворих.
За інформацією системи моніторингу поширення епідемії коронавірусу РНБО, на ранок 30 квітня Полтавщина має 203 випадки захворювання на COVID-19. Це значить, що за добу підтверджено 15 нових випадків. З початку епідемії 21 хворий одужав.

Щодо очікуваного піку захворюваності, то наведемо прогноз Академії медичних наук України:
«Пік нових випадків COVID-19 в день буде припадати на 2-5 травня 2020 року, а пік летальних випадків — на 3-8 травня. Після досягнення піку захворюваності зниження нових випадків інфікованих буде спостерігатися до кінця травня до медіанного значення 400 випадків (діапазон прогнозованих значень 200-700). Після досягнення піку летальності зниження нових летальних випадків буде відбуватися до кінця травня до медіанного значення 20 випадків (діапазон прогнозованих значень 12-37).»

Довідково. 
За інформацією Центру громадського здоров’я, в Україні підтверджено 10406 випадків захворювання на COVID-19, з них 540 протягом останньої доби. Зокрема хворобу підтверджено у 717 дітей та 2063 медика. Усього в Україні досліджено 111859 зразків методом ПЛР.

На амбулаторному лікуванні 7192 пацієнти, з них 577 дітей та 1713 медпрацівники. Усього потребували госпіталізації 3214 осіб, з них 140 дітей та 350 медиків. Підключення до апарату штучної вентиляції легенів потребували 138 людей, у тому числі одна дитина та 10 медиків.

Загалом випадки підтверджено:
Вінницька обл. — 417 (127 одужали);
Волинська обл. — 280 (60 одужали);
Дніпропетровська обл. — 347 (23 одужали);
Донецька обл. — 68 (10 одужали);
Житомирська обл. — 374 (21 одужав);
Закарпатська обл. — 419 (48 одужали);
Запорізька обл. — 243 (62 одужали);
Івано-Франківська обл. — 862 (72 одужали);
м. Київ — 1401 випадок (75 одужали);
Київська обл. — 664 (73 одужали);
Кіровоградська обл. — 391 (100 одужали);
Львівська обл. — 430 (77 одужали);
Луганська обл. — 33 (4 одужали);
Миколаївська обл. — 126 (5 одужали);
Одеська обл. — 277 (15 одужали);
Полтавська обл. — 203 (21 одужав);
Рівненська обл. — 637 (59 одужали);
Сумська обл. —102 (57 одужали);
Тернопільська обл. — 77(78 одужали);
Харківська обл. — 249 (20 одужали);
Херсонська обл. — 111 (35 одужав);
Хмельницька обл. — 82 (20 одужали);
Черкаська обл. — 290 (60 одужали);
Чернівецька обл. — 1571 (110 одужали);
Чернігівська обл. — 50 (6 одужали).


Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 261 людина, з них 146 чоловіків та 115 жінок. Серед померлих переважають особи віком від 50-ти років (85%).
Загалом 1238 пацієнтів вже одужали, з них 268 медпрацівників, — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

НА РАНОК 30 КВІТНЯ ПОЛТАВЩИНА МАЄ 15 НОВИХ ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19 НА РАНОК 30 КВІТНЯ ПОЛТАВЩИНА МАЄ 15 НОВИХ ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19 Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 30, 2020 Rating: 5

ПРО ЩО ВАРТО ПОДБАТИ ГРОМАДІ ПЕРЕД ВІДНОВЛЕННЯМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ



Рано чи пізно карантин завершиться. Це не буде різким поверненням у докарантинне життя. Вірус ще довго так чи інакше супроводжуватиме нас. Повернення буде поступовим і до вихідної точки ми навіть не наблизимося - спочатку - за неможливості, потім - за непотрібністю.

Вихід з карантину освіти розпочнеться, за прогнозами влади, не раніше середини червня. Повномасштабно - не раніше вересня.

Органам місцевого самоврядування в будь-якому випадку потрібно готуватися до цього заздалегідь. Годі буде чекати за теперішніх умов великої допомоги від держави. Максимум - це рекомендації щодо початку роботи та заборони/дозволи на здійснення певних видів освітньої діяльності. Місцевій владі потрібно буде самостійно продумувати варіанти, за яких заклади освіти не стануть «гарячими точками» в боротьбі з коронавірусом. У громадах мають приймати рішення і нести відповідальність за них.

В нас є суттєвий бонус: можемо бачити, як виходить з карантину освіта в інших країнах та використати їх досвід. Варто уважно спостерігати. Але вже тепер потрібно подумати про:
Черговість відновлення навчального процесу в закладах освіти для різних груп здобувачів освіти. І тут варто керуватися не лише інтересами держави (випускники мають скласти ЗНО), а й потребами дітей та їх батьків. Зокрема в Ізраїлі першими відновили навчання для учнів з так званих «інклюзивних класів», тобто для дітей, що через стан здоров'я найбільш складно переносять відсутність соціуму. За ними до шкіл повернуться учні 1-3 класів. Далі - дошкільнята.

Режим роботи закладів освіти, за яким якомога зменшити можливість перетинання дітей між собою: змінність навчання, різні входи, поверхи, кабінети, розклад дзвінків тощо.

Наповненість класів. Можливо, доведеться розділяти переповнені класи навпіл не лише для проведення окремих уроків, а для усього навчального процесу. До речі, з 1 вересня це можна зробити цілком цивілізовано за фінансової підтримки з боку держави. Таки без підтримки ніяк?..

Переповнені школи. Найбільша проблема з такими школами у великих містах, хоча зустрічаються вони і в селах та містечках. Можливо, після оптимізації треба буде робити розпорошення, зберігаючи при цьому належний рівень надання освітніх послуг, до якого вже звикли учні за нових умов.
Порядок використання обладнання загального призначення. Насамперед це спортивні зали, навчальні майстерні, лінгафонні кабінети, фізичні та хімічні лабораторії тощо.

Забезпечення безпечного харчування та підвезення дітей. Тут, мабуть, варто спиратися на загальнодержавні вимоги до функціонування закладів громадського харчування та здійснення перевезень.
Забезпеченість засобами захисту (маски, антисептики, вода, мило). Якщо учні забували вдома щоденники, то і маски забуватимуть, а дехто не матиме можливості їх купити.

Окремим рядком варто прописати безпеку вчителів та вихователів. Після відновлення навчального процесу саме вони переберуть на себе від медиків роль найбільш уразливого, а відтак найбільш небезпечного контингенту. Захисними прозорими екранами, рукавичками, тими ж антисептиками їх мають забезпечити в повній мірі. Не так, як забезпечили спецодягом медиків. А ще - створити безпечні та комфортні умови для роботи, в тому числі - побутові.
Про ці питання варто подумати заздалегідь, щоб потім не вийшло, що в «січні несподівано настала зима і випав сніг». Не думаю, що сьогодні в Україні є півмільйона захисних екранів на обличчя…

Джерело:
https://decentralization.gov.ua/

ПРО ЩО ВАРТО ПОДБАТИ ГРОМАДІ ПЕРЕД ВІДНОВЛЕННЯМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПРО ЩО ВАРТО ПОДБАТИ ГРОМАДІ ПЕРЕД ВІДНОВЛЕННЯМ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 30, 2020 Rating: 5

У ГАДЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ЗАПУСТИЛИ ВАЖЛИВИЙ ПРОЕКТ — «ШКОЛУ ОНЛАЙН»



Завдяки співпраці влади, Інтернет-провайдерам та освітянам під час карантину гадяцькі діти можуть отримувати знання дистанційно.

Навчальні заклади першими в Україні відправилися на карантин і до завершення навчального року не відновлять повноцінну роботу. Водночас, Міністерство освіти не скасовувало ЗНО, підсумкові іспити та контрольні роботи. Тому українські школярі продовжують опановувати знання дистанційно. Звісно, організувати цей процес не так легко, особливо для сільської малечі, де переважно відсутні сучасні технології та високошвидкісний інтернет. Проте в Гадяцькому районі знайшли розв’язання проблеми. Виконувач обов’язків голови Гадяцької районної державної адміністрації Сергій Бондаренко разом із Сектором освіти заручилися підтримкою Інтернет-провайдера «Аватор» (регіонального представництва «Автор-ГРУП») і впровадили важливу соціальну ініціативу — «Школу онлайн».

Інтернет-провайдер «Аватор» надав Сектору освіти доступ до практичних можливостей власних хмарних серверів, освітяни та ІТ-фахівці спільно налаштували платформу для організації та контролю навчальних процесів. Почали з того, що завантажили на сайт відео-уроки МОН для 5-11-тих класів та дали змогу вчителям Гадяцького району завантажувати власні відеоуроки, організовувати завдання, надавати учням доступ до презентацій, проводити тестування та багато іншого додаткового функціоналу відповідно до теми уроку. А ще — спілкуватися з учнями у чатах та контролювати виконання завдань.
Таким чином, переглянути відеоуроки можуть всі відвідувачі сайту, а ось доступ до завдань та матеріалів вчителя мають лише зареєстровані учні. Завдяки такому сайту кожен учень має можливість «відвідувати» урок в зручний для нього час, виконувати завдання, здавати роботу на перевірку та отримувати за неї оцінку не виходячи з дому. Тож учні Гадяцького краю тепер зможуть не просто отримувати на самостійне опрацювання розділ в підручнику, параграф чи задачу через Вайбер, а безпосередньо отримають зворотній зв’язок від вчителя з метою перевірки засвоєних матеріалів.

Також керівництво регіонального підрозділу «Аватор-ГРУП» пішло на безпрецедентний крок і запропонувало для вчителів Гадяцького району безкоштовне підключення до Інтернет-мережі, щоб педагоги мали можливість організувати навчальний процес. Така ініціатива припала до душі освітянам та школярам як району та міста, так і об’єднаних територіальних громад. Тепер школярі Гадяччини зможуть наздогнати навчальний матеріал, заповнити «пробіли» в знаннях та підготуватися до ЗНО і все під керівництвом вчителів рідних навчальних закладів.

Джерело:
https://poltava.to

У ГАДЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ЗАПУСТИЛИ ВАЖЛИВИЙ ПРОЕКТ — «ШКОЛУ ОНЛАЙН» У ГАДЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ЗАПУСТИЛИ ВАЖЛИВИЙ ПРОЕКТ — «ШКОЛУ ОНЛАЙН» Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 29, 2020 Rating: 5

ВЖЕ У П’ЯТНИЦЮ, 1 ТРАВНЯ, В УКРАЇНІ МОЖУТЬ ЗАПРАЦЮВАТИ ПРОДОВОЛЬЧІ РИНКИ



Однак, відбудеться це лише за умови дотримання всіх правил безпеки.
Таку заяву зробив президент Володимир Зеленський під час відеозвернення 27 квітня. Він наголосив, що робота продовольчих ринків – це важливе питання. Оскільки мовиться про робочі місця та заробіток громадян, зокрема малих фермерів.
Зеленський нагадав, що на найближчому засіданні в середу, 29 квітня, уряд розгляне можливість відкриття ринків.
Вважаю, що за умови дотримання всіх правил безпеки вже цієї п’ятниці, 1 травня, ринки зможуть відновити роботу. Але хочу підкреслити, лише за умови дотримання всіх правил безпеки,
– зауважив український президент.
Водночас він наголосив, хоча це і важливе питання, але життя та здоров’я українців – понад усе. Це стосується у тих громадян, що перебувають в Україні, і тих, які зараз перебувають за кордоном.
За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, якщо ринки відновлять роботу, це стане серйозним кроком до послаблення карантину.
Також у МОЗ оприлюднили низку вимог щодо відновлення роботи ринків. У відомстві підкреслюють, що вони діятимуть, аби не допустити поширення коронавірусу.
За яких умов в Україні відновлять роботу продовольчі ринки
  • Допускатимуть на ринок працівників, продавців і відвідувачів лише, якщо
– ті будуть у масці або респіраторі,
– їм безконтактно виміряють температуру.
  • На кожному вході або в’їзді на ринки мають бути антисептики.
  • На 10 квадратних метрах має бути лише один покупець.
  • Щотри години слід проводити дезінфекцію безконтактних поверхонь.
  • Наприкінці кожного робочого дня мають відбуватися дезінфекція та прибирання всіх приміщень.
  • Не має бути жодної стихійної торгівлі на прилеглій до ринку території.
Для продавців
  • Відстань між робочими місцями має бути щонайменше 3 метри.
  • Продавців і покупців мають відмежовувати захисні екрани.
Для працівників
  • Слід інформувати відвідувачів ринку щодо встановлених обмежень і щодо профілактики коронавірусу.
  • Потрібно контролювати, чи дотримуються вимоги щодо профілактики COVID-19. А у разі порушень, їх слід оперативно усунути.
У ефірі програми "Свобода слова" головний санітарний лікар України Віктор Ляшко уточнив, якщо ринок порушив ці вимоги, то він зможе відкритися не раніше ніж через 7 днів. Але це станеться за умови, що керівництво цього ринку усуне всі порушення.
Щодня інспектування здійснюватимуть представники Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і щодня видаватимуть дозволи або заборону на відкриття ринку,
– констатував Ляшко.
Джерело:
https://24tv.ua/


ВЖЕ У П’ЯТНИЦЮ, 1 ТРАВНЯ, В УКРАЇНІ МОЖУТЬ ЗАПРАЦЮВАТИ ПРОДОВОЛЬЧІ РИНКИ ВЖЕ У П’ЯТНИЦЮ, 1 ТРАВНЯ, В УКРАЇНІ МОЖУТЬ ЗАПРАЦЮВАТИ ПРОДОВОЛЬЧІ РИНКИ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 28, 2020 Rating: 5

28 КВІТНЯ СТАРТУЮТЬ ОНЛАЙН-УРОКИ НА КАРАНТИНІ ДЛЯ 1-4 КЛАСІВ – ВІДТЕПЕР У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ ОНЛАЙН НАВЧАТИМУТЬСЯ Й НАЙМОЛОДШІ



У вівторок, 28 квітня, Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube МОН та ще 4-х телеканалах. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.

“Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій. Загалом для дітей початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм вчителем, тому ми не планували робити онлайн-уроки для дітей цього віку. Однак багато батьків та педагогів звертаються до нас із проханням організувати уроки і для початкової школи”, – розповіла т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Вона підкреслила, що саме через це організатори й вирішили додати до Всеукраїнської школи онлайн наймолодшу ланку.
“Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих,  вчитися дистанційно. З огляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для наймолодших, зробити це було нашим обов’язком”, – додала Вероніка Селега, Генеральний директор Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України.

Окрім онлайн-версії уроків на YouTube МОН, заняття можна буде дивитися також на телеканалах:

1 клас – Піксель

2 клас – UA:Перший

3 клас – UA:Культура

4 клас – ПлюсПлюс

Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.

“Створення телевізійних уроків для молодших школярів потребує наших спільних зусиль. Надзвичайно важливо врахувати вікові особливості та освітні потреби учнів та учениць при формуванні програми. Це особливо стосується уваги, реакції та комунікації з викладачем. Саме тому онлайн-версію уроків буде перекладено жестовою мовою. ЮНІСЕФ сприяє забезпеченню доступу до якісної та інклюзивної освіти для всіх дітей в Україні, як-то за допомогою дистанційної освіти, так і якісного навчання вдома під час карантину”, – підкреслює Лотта Сильвандер, Голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. 

Головний методист початкової школи проєкту Інна Большакова розповіла, що при плануванні уроків організатори намагалися пов’язати їх із життям дітей, їхніми уподобаннями, звичною атмосферою дому, а також із новітніми технологіями.

“Сучасні діти – активні і непосидючі, і втримати їх біля екранів на уроках – завдання вкрай складне. Але ми сподіваємося, що будемо наближатися до його вирішення, щоб кожна дитина сказала: хочу вчитися”, – пояснює Інна Большакова.

Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), PinchukArtCentre, Національного художнього музею України, проєкту “Книга-мандрівка. Україна”, громадської спілки “Освіторія”, а також понад 20 педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни. Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва.

Джерело:
https://mon.gov.ua/

28 КВІТНЯ СТАРТУЮТЬ ОНЛАЙН-УРОКИ НА КАРАНТИНІ ДЛЯ 1-4 КЛАСІВ – ВІДТЕПЕР У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ ОНЛАЙН НАВЧАТИМУТЬСЯ Й НАЙМОЛОДШІ 28 КВІТНЯ СТАРТУЮТЬ ОНЛАЙН-УРОКИ НА КАРАНТИНІ ДЛЯ 1-4 КЛАСІВ – ВІДТЕПЕР У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ ОНЛАЙН НАВЧАТИМУТЬСЯ Й НАЙМОЛОДШІ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 28, 2020 Rating: 5

ЛІТНІ КАНІКУЛИ У ШКОЛЯРІВ РОЗПОЧНУТЬСЯ НАПРИКІНЦІ ТРАВНЯ



Навчання школярів з використанням дистанційних технологій триватиме до кінця травня. Після цього розпочнуться літні канікули
Про це в інтерв'ю Радіо Свобода сказала в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
«У червні місяці точно не буде навчального процесу у школах», — наголосила в.о. міністра освіти.
За її словами у червні відбуватиметься процес закінчення навчального року та оформлення необхідної шкільної документації.
 «Міністерство освіти і науки рекомендувало звичну структуру навчального року. Навчальний процес в закладах освіти закінчувався у останній тиждень травня. Так буде і в цьому році. Уроки з використанням дистанційних технологій будуть відбуватись до кінця травня», — повідомила Любомира Мандзій.
Корегуюче навчання школи проведуть на початку нового навчального року, що розпочнеться у вересні.
Джерело: osvita.ua

ЛІТНІ КАНІКУЛИ У ШКОЛЯРІВ РОЗПОЧНУТЬСЯ НАПРИКІНЦІ ТРАВНЯ ЛІТНІ КАНІКУЛИ У ШКОЛЯРІВ РОЗПОЧНУТЬСЯ НАПРИКІНЦІ ТРАВНЯ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 27, 2020 Rating: 5

ВІДОМО, КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗНО, ЯКІ ПЕРЕНЕСЛИ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН



ЗНО орієнтовно розпочнеться 25 червня.
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання орієнтовно може розпочатись 25 червня 2020 року.
Про це пише спеціалізоване освітнє видання osvita.ua з посиланням на генерального директора директорату вищої освіти МОН Олега Шарова.
За його словами, у разі реалізації цього варіанту, вступна кампанія на основі 11 класів буде проведена у серпні.

– Вступна кампанія — ЗНО, ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови для вступників до магістратури), ЄФВВ (єдине фахове вступне випробування для вступників до магістратури зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право») обов’язково будуть проведені, – наголошує Шаров.

Він також підкреслив, що незалежне оцінювання та інші вступні іспити з використанням технологій ЗНО дозволяють не тільки забезпечити справедливий вступ, але й убезпечити вступників від скупчення в приймальних комісіях та на вступних іспитах, що дуже важливо в цьому році.

– ЗНО буде проведено орієнтовно з 25 червня до 17 липня. Вступна кампанія на основі 11 класів буде посунута на один місяць (серпень замість липня), навчальний рік для першокурсників ймовірно розпочнеться 15 вересня (для інших курсів він може розпочатись у звичайні строки), – повідомив генеральний директор директорату вищої освіти.

Календар інших вступних кампаній буде визначений до кінця квітня.
Разом з тим, він наголосив, що ці строки можуть бути змінені, якщо заборона на відвідування закладів освіти її здобувачами буде продовжена після 1 червня 2020 року.

У разі вручення свідоцтв про базову середню освіту до кінця червня, вступна кампанія до фахових коледжів для випускників дев’ятих класів може бути проведена без перегляду раніше визначених строків у липні.

Джерело:
https://kolo.news/

ВІДОМО, КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗНО, ЯКІ ПЕРЕНЕСЛИ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН ВІДОМО, КОЛИ ВІДБУДЕТЬСЯ ЗНО, ЯКІ ПЕРЕНЕСЛИ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 23, 2020 Rating: 5

ДО ОНЛАЙН-УРОКІВ ДОДАДУТЬ СУБТИТРИ, А ПОМИЛКИ ПРИБЕРУТЬ



«Всеукраїнська школа онлайн» буде дотримуватися принципів інклюзивної освіти.
Про це повідомляє парламентська газета «Голос України».
До уроків, що транслюються на YouTube-каналі МОН, на цьому тижні додадуть субтитри.

Як інформує прес-служба Міністерства освіти і науки, спочатку текстовий супровід створять до раніше оприлюднених занять. Надалі з невеликою затримкою субтитри будуть додавати до недавно опублікованих  уроків. Таке доповнення дозволить більшій кількості школярів, незалежно від обставин, отримати доступ до навчання.

Нагадаємо, що проект «Всеукраїнська школа онлайн» стартував три тижні тому і відразу зібрав величезну аудиторію. За перші два тижні було оприлюднено 392 уроки загальною тривалістю близько 7 840 хвилин. Тільки на YouTube-каналі МОН їх переглянули майже шість мільйонів разів.

Тим часом глядачі вказали на помилки, допущені вчителями під час відеоуроків. Організатори визнали: проект потребує доопрацювання.
«Була підготовлена ​​процедура попереднього експертного перегляду відео, а також залучені експерти, які системно працюють разом з підлеглим МОН Українським інститутом розвитку освіти (УІРО). Їх завдання - на етапі пост-продакшна переглядати уроки і вносити свої правки. Однак у зв'язку зі стислими термінами підготовки відео протягом першого тижня експертиза не здійснювалася », - пояснив керівник УІРО Вадим Карандій.

Надалі всі відео, які готують до ефіру, попередньо будуть переглядати експерти. Цю процедуру зробили двоетапною.
«На першому етапі працює ряд експертів, які допомагають вчителю при підготовці до уроку і присутні на майданчику під час зйомки. Другий етап - редактори, які залучені до процесу на етапі пост-продакшну », - додав Вадим Карандій.

Джерело:
https://yaizakon.com.ua/

ДО ОНЛАЙН-УРОКІВ ДОДАДУТЬ СУБТИТРИ, А ПОМИЛКИ ПРИБЕРУТЬ  ДО ОНЛАЙН-УРОКІВ ДОДАДУТЬ СУБТИТРИ, А ПОМИЛКИ ПРИБЕРУТЬ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 23, 2020 Rating: 5

КАБМІН РОЗШИРИВ ПРОГРАМИ ДОТАЦІЙ ДЛЯ АГРАРІЇВ


Кабінет Міністрів України 22 квітня 2020 р., ухвалив рішення про розширення напрямків використання бюджетних коштів, спрямованих на державну підтримку фермерським господарства.
Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко в ході брифінгу за підсумками засідання Кабміну. 
«Ми додали дотацію на утримання худоби молочного напрямку. Зараз ситуація з виробництвом молока і м'яса потребує підтримки держави, що є нормальним для ЄС і США. Тому ми запропонуємо дотацію на утримання від 5 корів молочного напрямку продуктивності», — сказав він. 
Також Петрашко повідомив, що уряд додав бюджетну субсидію на одиницю угідь 1 га для новостворених фермерських господарств.
Крім того, буде введено відшкодування с/г кооперативам 70% техніки та обладнання вітчизняного виробництва.
Як повідомили у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, також передбачена часткова компенсація дорадчих послуг.
«Прийнята постанова розширить доступ фермерських господарств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів до державних фінансових ресурсів і створить умови для переходу понад 300 фермерів на органічне виробництво, розвитку понад 400 молочних ферм, збільшення не менше ніж на 10 одиниць кількості кооперативів з переробки сільськогосподарської продукції, стимулювання створення понад 1780 фермерських господарств, у тому числі, особами з числа сільської молоді», — йдеться у повідомленні. 
Джерело:

КАБМІН РОЗШИРИВ ПРОГРАМИ ДОТАЦІЙ ДЛЯ АГРАРІЇВ КАБМІН РОЗШИРИВ ПРОГРАМИ ДОТАЦІЙ ДЛЯ АГРАРІЇВ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 23, 2020 Rating: 5

УКРАЇНСЬКІ ШКОЛЯРІ ЦЕЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАВЕРШАТЬ ДИСТАНЦІЙНО



Навчання триватиме до кінця травня у дистанційній формі.
Про це під час проведення онлайн конференції повідомила в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.
За її словами, навчальний рік не завершиться лише для випускників 11 класів, які мають скласти тести зовнішнього незалежного оцінювання.

«Навчальний процес для учнів усіх класів, крім 11-го закінчується відповідно до прийнятої структури навчального року, яка ухвалюється педагогічною радою школи. Тому, шановні освітяни, ми працюємо з використанням дистанційних технологій з учнями до закінчення травня», - сказала Мандзій.
Вона нагадала, що враховуючи принцип академічної автономії, педагогічні ради шкіл мають самостійно визначити принципи освітнього процесу і дати завершення навчального року.

Також вона наголосила, що виходячи з тенденцій, для організації освітнього процесу в школах епідеміологічна ситуація має бути принципово іншою.
Окрім того, в.о. міністра освіти і науки подякувала учителям і батькам за організацію і включення у процес дистанційного навчання школярів.

Джерело:
https://osvita.u

УКРАЇНСЬКІ ШКОЛЯРІ ЦЕЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАВЕРШАТЬ ДИСТАНЦІЙНО УКРАЇНСЬКІ ШКОЛЯРІ ЦЕЙ  НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАВЕРШАТЬ ДИСТАНЦІЙНО Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 23, 2020 Rating: 5

ЖИТЕЛЯМ ПОЛТАВЩИНИ У ПОМИНАЛЬНІ ДНІ РЕКОМЕНДУЮТЬ ОБМЕЖИТИ ДОСТУП ДО МІСЦЬ ПОХОВАНЬ


Жителям Полтавщини у поминальні дні рекомендують обмежити доступ до місць поховань. Відповідне рішення було прийнято на Регіональній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області. Поминальні заходи переносять на червень. Про це повідомив на брифінгу голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, - пишуть на сайті Полтавської ОДА.

«Ми і надалі будемо дотримуватися жорстких карантинних заходів. У поминальний понеділок буде обмежено доступ до місць поховань. Також ми провели перемовини з очільниками міст. Вони підтримують нашу ініціативу. Вважаємо, що це необхідні заходи й запроваджуємо їх задля безпеки громадян. Нині велика небезпека розповсюдження коронавірусної інфекції», – сказав Олег Синєгубов.
Це питання обговорили також і з  духовними лідерами області.

Джерело:
http://irt.pl.ua/

ЖИТЕЛЯМ ПОЛТАВЩИНИ У ПОМИНАЛЬНІ ДНІ РЕКОМЕНДУЮТЬ ОБМЕЖИТИ ДОСТУП ДО МІСЦЬ ПОХОВАНЬ ЖИТЕЛЯМ ПОЛТАВЩИНИ У ПОМИНАЛЬНІ ДНІ РЕКОМЕНДУЮТЬ ОБМЕЖИТИ ДОСТУП ДО МІСЦЬ ПОХОВАНЬ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 23, 2020 Rating: 5

КАРАНТИН В УКРАЇНІ ПРОДОВЖИЛИ ДО 11 ТРАВНЯ



Карантин в Україні буде продовжено до 11 травня. Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень.
Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, відкриваючи чергове засідання Кабінету Міністрів у середу, 22 квітня.

В ході засідання, було зазначено, що ситуація із інфікуванням коронавірусом в Україні показує, що вжиті обмежувальні заходи були своєчасними і ефективними: “Нині в Україні один з найнижчих показників летальності від коронавірусу, це 2,7%”.

Шмигаль також додав, що кількість інфікувань в Україні зростає, але рівень захворюваності – найнижчий серед сусідів, хоча пік епідемії країна ще не пройшла:
“Моделювання аналітиків Національної академії наук України і дані МОЗ свідчать про те, що ми ще не пройшли пік захворюваності, і він може наступити на початку травня. Виходячи з цього, уряд сьогодні прийняв рішення щодо продовження карантину до 11 травня, оскільки, за підрахунками академії наук, пік ми очікуємо між 2 і 8 травня”.

Він також підкреслив, що для виходу з карантину потрібно, щоб протягом як мінімум 10 днів відсоток виявлених випадків інфікування не змінювався і коливався в межах 5%, а лікарні були заповнені пацієнтам з коронавірусною інфекцією COVID-19 менш ніж на 50%. Зараз заповненість – близько 10%.
«Якщо все буде добре і епідемічна ситуація буде сприяти, то 11 травня ми зможемо говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг. Можливо, будуть інші пом’якшувальні заходи. Але про них ми зможемо говорити пізніше», – зазначив Денис Шмигаль.

Джерело:
narodna-pravda.ua
kmu.gov.ua

КАРАНТИН В УКРАЇНІ ПРОДОВЖИЛИ ДО 11 ТРАВНЯ КАРАНТИН В УКРАЇНІ ПРОДОВЖИЛИ ДО 11 ТРАВНЯ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 22, 2020 Rating: 5

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СЕКРЕТАРЯ



Міжнародний день секретаря або День професійних адміністративних працівників - свято всіх, хто пов'язан з адміністративною сферою.
Це свято традиційно відзначається в різних куточках планети в середу останнього тижня квітня.
День професійних адміністративних працівників почали відзначати в США в 1952 році, завдяки зусиллям нью-йоркського публіциста Гаррі Клемфусса.
Сьогодні ж його святкують не тільки секретарі, але й усі ті, від кого залежить робота офісу.  
До речі, за деякими оцінками, ця професія входить до п'ятірки найбільш затребуваних у світі.
Тож вітаємо з професійним святом секретаря Великобудищанської ОТГ ЛАРИСУ ДАНИЛЕНКО. Бажаємо не втрачати в роботі жодної дрібниці, завжди знати відповіді на будь-яке питання, досягати блискучих результатів в діяльності і в житті. Нехай кожен ранок починається з натхнення і несе з собою удачу і світлу радість.

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СЕКРЕТАРЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СЕКРЕТАРЯ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 22, 2020 Rating: 5

СКІЛЬКИ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД БУДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ ТА КОЛИ ЗАТВЕРДЯТЬ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН



59 об’єднаних територіальних громад – саме стільки має бути на Полтавщині згідно з постановою проєкту Кабміну про затвердження перспективного плану Полтавської області.
10 квітня в розпочалися останні обговорення проєктів перспективних планів формування територій громад областей перед розглядом цих документів на засіданні Кабінету Міністрів. Як повідомив В’ячеслав Негода, заступник міністра розвитку громад та територій, навіть після трьох раундів консультацій по більшості перспективних планів усе ще є пропозиції ОДА, з якими не погоджується Мінрегіон чи асоціації органів місцевого самоврядування. 
Щодо перспективного плану Полтавської області, то його також першочергово опрацювали асоціації органів місцевого самоврядування. Зокрема, й до Асоціації міст України надійшов проєкт постанови Кабміну про завтердження плану нашої області. Зазначимо, Полтавське регіональне відділення Асоціації міст Україна (РВ АМУ) нарховує майже 50 членів – це більшість ОТГ регіону та всі міста. 
Проєктом передбачено створення в Полтавській області 59 ОТГ. Полтавським РВ АМУ вивчений та опрацьований даний проєкт. Маємо певні зауваження,– коментує Олександр Полупан, консультант з правових питань проєкту ПУЛЬС Полтавського РВ АМУ. – На загальних зборах регіонального відділення які відбулися в лютому в Миргороді члени АМУ висловилися за створення Ромоданівської селищної ОТГ (Миргородський район) та Березоворудської сільської ОТГ (Пирятинський район), які не передбачені проєктом перспективного плану. Зазначені пропозицій направлені до АМУ.
Зазначимо, на початку березня оновлений перспективний план передбачав 58 об’єднаних територіальних громад в Полтавській області.
У нинішньому плані в Кобеляцькому районі замість однієї планується створити дві ОТГ: Кобеляцьку та Білицьку. 
Разом з тим нині існуючу Засульську ОТГ таки поглине потенційна Лубенська громада, яка об’єднає увесь район, аналогічно в Хорольському районі, де нині існує 4 сільські ОТГ, буде одна – Хорольська, в Новосанжарському замість 5 громад передбачено створення трьох: Новосанжарської, Драбинівської та Нехворощанської, у Кременчуцькому районі, згідно з планом, не буде нині існуючих Новознам’янської та Недогарківської ОТГ, а натомість – Кам’янопотоківська, Омельницька, Піщанська, Пришибська сільські та Кременчуцька міська ОТГ.
Нагадаємо, що чимало баталій було навколо розширення меж Опішнянської ОТГ, зокрема щодо приєднання до неї Ставківської та Кирило-Ганнівської сільських рад. В запропонованому проєкті від Кабміну передбачено, що Кирило-Ганнівська сільська рада ввійде до складу Опішнянської ОТГ, а Ставківська – до Зіньківської.
Найбільшою так і залишається Полтавська ОТГ – 56 населених пунктів, а кількість населення збільшиться з 288 тисяч 324 осіб до 314 тисяч 371 особи.
Уже до кінця цього місяці всі проєкти перспективних планів будуть подані на розгляд Уряду, який наразі затвердив  перспективні плани формування територій громад Житомирської, Миколаївської та Харківської областей.

Джерело:

СКІЛЬКИ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД БУДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ ТА КОЛИ ЗАТВЕРДЯТЬ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН СКІЛЬКИ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД БУДЕ НА ПОЛТАВЩИНІ ТА КОЛИ ЗАТВЕРДЯТЬ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 22, 2020 Rating: 5

В УКРАЇНІ ПІДВИЩИЛИ МІНІМАЛЬНУ ДОПОМОГУ ПО БЕЗРОБІТТЮ НА ЧАС КАРАНТИНУ



Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 грн до 1000 грн. 

Про це повідомляє Державна служба зайнятості посилаючись на відповідну постанову Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Постанова застосовується з початку оголошення карантину, тобто з 12 березня, та діятиме протягом 30 календарних днів після закінчення карантину.

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю підвищено до 1000 гривень для:
- тих, хто протягом 12 місяців, що передували реєстрації в службі зайнятості, мають страховий стаж менше 6 місяців або звільнені з останнього місця роботи з негативних причин (наприклад, за прогул);
- молоді, яка закінчила або припинила навчання в середньому та вищому навчальному закладі, звільнилася зі строкової військової служби і яка потребує сприяння в працевлаштуванні на перше робоче місце;
- внутрішньо переміщених осіб, які документально не можуть підтвердити періоди своєї зайнятості.

Усім безробітним, які стали на облік у період карантину і отримують допомогу в мінімальному розмірі (650 грн.), виплата буде автоматично перерахована з першого дня реєстрації у службі зайнятості.

У Держслужбі зайнятості нагадують, що в період карантину реєстрація безробітних здійснюється з першого дня подання відповідної заяви до центрів зайнятості.

Виплата допомоги по безробіттю теж призначається з першого дня реєстрації.

Джерело:

В УКРАЇНІ ПІДВИЩИЛИ МІНІМАЛЬНУ ДОПОМОГУ ПО БЕЗРОБІТТЮ НА ЧАС КАРАНТИНУ В УКРАЇНІ ПІДВИЩИЛИ МІНІМАЛЬНУ ДОПОМОГУ ПО БЕЗРОБІТТЮ НА ЧАС КАРАНТИНУ Reviewed by Пресцентр Великобудищанської ОТГ on квітня 22, 2020 Rating: 5
На платформі Blogger.